Elżbietańskie Bułeczki 2020

BUŁECZKI 2020 - zrób to "sam" - PODEJMIJ WYZWANIE !!!

zdjęcie upieczonych bułeczek
 
Co roku, w listopadzie spotykaliśmy się w naszym elżbietańskim domu we Wrocławiu, by PIEC BUŁECZKI, UCZYĆ SIĘ MĄDRZE POMAGAĆ i oczywiście WZMOCNIĆ DUCHA spotkaniem z Jezusem (tak było w 2019 https://wroclaw.gosc.pl/…/5986207.Buleczki-sw-Elzbiety…).
W tym roku niestety nie możemy spotkać się w tym samym miejscu i czasie, i dzielić sercem i czasem z Ubogimi i Bezdomnymi, ale tak samo możemy z serca UPIEC BUŁECZKI ŚW. ELŻBIETY dla…. DOMOWNIKÓW!!! A może znasz kogoś samotnego obok Ciebie – podaruj i Jemu bułeczkę. Nie zapomnij przedtem pomodlić się za swoją Rodzinę oraz wszystkich POTRZEBUJĄCYCH i BEZDOMNYCH … (zapraszam, by przeczytać fragment Ewangelii wg św. Łukasza rozdz. 25,31-40).
SMACZNEGO 🙂
Zróbcie ZDJĘCIA lub FILMIKI ze swoich bułeczek 🙂 i w komentarzach na koncie FB (https://www.facebook.com/s.Maria.Elzbietanka/) wstawcie link. Niech będzie nas równie dużo a może i więcej, jak we Wrocławiu 🙂
 
Bóg zapłać.
 
Udostępnij:

1 Komentarz

  1. Małgosia 18.05.2021

    Uważam, że to super inicjatywa, pełna radości i empatii dla drugiego człowieka! Trzymam kciuki, żeby co raz więcej ludzi się o tym dowiedziało. Napiszcie do jakiejś gazety, myślę, że to też będzie dla nich interesujący temat. Pozdrawiam serdecznie!

Komentarze zostały zamknięte.

TRANSLATE