Jadłodajnia

“DAJ RADOŚĆ SAMOTNEMU” to AKCJA mająca na celu uzyskanie środków na zakup produktów żywnościowych na święta Bożego Narodzenia dla podopiecznych JADŁODAJNI.

Co roku w Jadłodajni im. bł. Marii Luizy Merkert organizujemy Wigilię i świąteczne obiady dla Ubogich i Bezdomnych, których codziennie otaczamy wsparciem i pomocą.

Przygotowujemy się do tego dużo wcześniej – robiąc stroiki, ozdoby na choinkę, a nawet przetwory z otrzymanych owoców, na kiermasze parafialne. Pod patronatem BANKU ŻYWOŚCI we Wrocławiu bierzemy udział w Świątecznej zbiórce żywności w wyznaczonej BIEDRONCE. Żywność można też przynosić do Jadłodajni na ul. św. Józefa 1/3 we Wrocławiu. Zbieramy również fundusze od Darczyńców na konto Fundacji Dobroczynności.  Pozyskane w ten sposób środki dają nam możliwość zakupienia i przygotowania dla naszych podopiecznych upominków żywnościowych w paczkach, które znajdą pod choinką w Jadłodajni.

Dlatego zapraszamy Cię do wzięcia udziału w Akcji “DAJ RADOŚĆ SAMOTNEMU” w te święta.

Wesprzyj ten cel biorąc udział:

  1. w kiermaszach parafialnych: 4 XII – Kiełczów11 XII – par. św. Faustyny we Wrocławiu i 18 XII – we Wrocławskiej Katedrze
  2. dołącz do zbiórki żywności: 25 i 26 XI – Biedronka (Bacciarellego)
  3. dokonaj wpłaty dowolnej kwoty na konto: 47 1240 1994 1111 0010 1241 8937 Bank Pekao S.A. I O. we Wrocławiu z dopiskiem “DAJ RADOŚĆ SAMOTNEMU”

 

Można o nas przeczytać tutaj

TRANSLATE