Zapraszamy na Msze święte z modlitwą o uzdrowienie za przyczyną Błogosławionych Paschalis i IX Towarzyszek

Błogosławione Męczenniczki Paschalis Jahn i IX Towarzyszek towarzyszą wszystkim osobom zmagającym się z jakąkolwiek przemocą i jej skutkami (fizycznymi i psychicznymi), chorującym na depresję oraz doświadczonym duchowymi i psychicznymi ciemnościami.

Wszystkich, którzy pragną za wstawiennictwem nowych błogosławionych prosić o łaskę uzdrowienia dla siebie i innych zapraszamy na Eucharystię i modlitwę o uzdrowienie za wstawiennictwem błogosławionych M. Paschalis Jahn i IX Towarzyszek, męczennic, które same doświadczyły ogromu przemocy i brutalności. Siłę do oddania życia w obronie tego, w co wierzyły, czerpały z codziennego spotykania się z Jezusem w modlitwie i w Eucharystii. Chcemy modlić się wraz z Nimi, abyśmy w cierpieniu i duchowych ciemnościach, wierzyli, że Chrystus i dziś chce nas uzdrawiać i uwalniać od tego, co przeszkadza nam w drodze ku życiu wiecznemu.

Udostępnij:

4 Komentarze

 1. Małgorzata 02.11.2023

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Chciałabym prosić o wstawiennictwo modlitewne w mojej intencji o dar modlitwy i siłę jeżeli taka wola naszego Pana Jezusa Chrystusa.Bóg zapłać.

 2. Elzbieta 11.11.2023

  Proszę o błogosławieństwo Boga w więzach pokoleniowych całej rodziny.

 3. Urszula 24.11.2023

  Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia z choroby neurologicznej polineuropatii i o łaskę zdrowia dla mojego męża Mariusza i syna Michała.

 4. Barbara 27.12.2023

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z poważnej choroby spraw kobiecych. Z Panem Bogiem

Komentarze zostały zamknięte.

TRANSLATE